19.11.2017 | 11:27 | uživatel: nepřihlášen | počet uživatelů on-line: 75

Naposledy vložené inzeráty (Fotobazar.cz)

Megapixel.cz
Megapixel.cz
Specializované kamenné prodejny Megapixel v Praze, Brně a Ostravě a e-shop s digitální fotografickou technikou. Široký výběr fotoaparátů, videokamer a příslušenství značek Canon, Nikon, Sony, Olympus, LowePro, Manfrotto, B+W a další.

Vítejte v on-line katalogu fotografií, který je určen jak amatérům tak profesionálům. Rádi fotíte a zajímalo by vás jak vaše fotografie hodnotí ostatní? Chtěli byste poradit s problémem, který právě řešíte nebo byste naopak vy někomu rádi pomohli? Pak jste na správném místě.

 

Reklama na serveru www.fotokatalog.cz

Nabízíme Vám možnost umístění reklamy na tomto serveru prostřednictvím reklamních bannerů. Vzhledem k zaměření serveru nabízíme inzerentům přesně definovanou cílovou skupinu uživatelů.

Informační leták ke stažení (formát PDF)

 

Ceník

Pozice banneru
Rozměr banneru
Cena
pozice nahoře
468x60 pxl
1 Kč / 40 zobrazení
pozice dole
468x60 pxl
1 Kč / 60 zobrazení
Ceny jsou bez DPH (19%)

Příklad: Pokud si objednáte reklamní kampaň např. za 2000 Kč, budete mít k dispozici celkem 80 000 zobrazení v horní nejprestižnější pozici nebo 120 000 zobrazení na ostatních pozicích. Pozice lze pochopitelně i různě kombinovat. Celkový počet zobrazení se rovnoměrně rozvrhne do celkové doby trvání kampaně (např. v kampani s celkovým počtem zobrazení 80 000 a délce 31 dnů bude denní zobrazení banneru 2581.

Postup při zadání reklamní kampaně: Po vybrání pozice a počtu zobrazení uživatel objedná e-mailem reklamní kampaň. Objednávka musí obsahovat: fakturační údaje, pozici banneru, termín kampaně (od-do) a celkovou částku. Po potvrzení objednávky bude inzerentovi odeslána faktura. Reklamní kampaň bude spuštěna po obdržení platby, inzerentovi bude zasláno uživatelské jméno a heslo pro přístup ke statistikám.

Nejpozději 5 dnů před začátkem kampaně musí inzerent dodat reklamní banner (gif, jpg, flash) velikost do 25 kB.


Statistiky

Ke každé reklamní kampani jsou k dispozici podrobné on-line statistiky.Aktuální Pagerank tohoto webu: PageRank


Kontakt

Pro bližší informace nebo pro zadání kampaně nás prosím kontaktujte:
Tel./fax: 224 236 748
e-mail: info@fotokatalog.cz

 

 

 


Doporučujeme: Fotobanka.cz - Váš zdroj fotografií | inzerce | inzercia